Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-14, 21:22   #3633
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Usprawiedliwiam się tym, że wszystko było w promocji
Jesteś usprawiedliwiona

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość

a co jest nie tak w Eveline? ja bylam zadowolona z tej 'paznokcie twarde jak diament' czy jak ona sie zwala, a teraz dostalam 8w1 (pazury mi sie rozdwajaja i musze je do normalnosci doprowadzic)
Widziałam ostatnio na jednym z blogów jak jednej dziewczynie po tej 8 w 1 zgniły paznokcie na kciukach, ale na szczęście jej odrosły.


Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ja miałam 8w1 Stosowałam regularnie według zaleceń z czasem używania paznokcie były coraz dłuższe, mocniejsze byłam w szoku bo pierwszy raz udało mi się je tak zapuścić. Skończyłam całe opakowanie i to co się działo później a nawet trwa do teraz masakra;/ Paznokcie rozdwajają mi się jak nigdy nawet do połowy płytki;/ są miękkie, delikatne, nie da się ich zapuścić bo od razu albo się złamie albo rozdwoi... Jestem pewna że to przez tą "odżywkę" w czasie stosowania efekty super po odstawieniu koszmar;/ Nigdy więcej! Poza tym ma w składzie jest formaldehyd być może to przyczyna...
Miałam podobnie, ale skutki nie były tak długofalowe, przez pewien tylko czas miałam paznokcie jak papier giętkie i też się rozdwajały Rok temu oprócz mnie nie widziałam ani jednej negatywnej opinii o tej odżywce, a teraz z tego co czytam co raz więcej osób skarży się na tą odżywkę, a wywołuje ona poważne konsekwencje niestety...
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora