Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy III :)
Wątek: Niemcy III :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-16, 08:17   #3249
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Agg - powiem Ci, ze u mnie narazie kolorowo nie jest. Jestem bardzo przygnębiona i nieszczęśliwa choć nie poddaję się bo poczatki zawsze sa ciezkie. Miałam już mozliwosc podjecia pracy to przez niekomunikatywny niemiecki zostalam odrzucona. To mi sprawia najwiecej trudnosci i jestem mega sfrustrowana - brak znajomosci niem.

Dodatkowo jak narazie przebywam w srodowisku niemcow dosc konserwatywnych i probuje sie dostosowac do ich sposobu bycia i zycia, a nie zawsze mi to wychodzi.

O wygladzie juz nie wspomne, ze tak jak wygladam tutaj na co dzien, tak w PL bym co najwyżej poszla do biedronki po mleko, a i tak wg nich moj mega klasyczny wyglad i prawie brak makijazu ( nie przesadzam) jest na swoj sposob wyrozniajacy sie i czuje sie przez to wszystko skolowana, ze nie moge byc po prostu soba. Moze jak sie wyprowadze 'na swoje' i zaczne sie usamodzielniac i nie byc zalezna to poczuje sie swobodniej
i zaczne mniej narzekac na swoj aktualny los ...

Agg, Ty znasz jezyk i masz tu mamę, nie będzie źle.
Przetrwasz i to z calkiem dobrym rezultatem uwazam
Ja tez rzucilam wszystko co mialam do teraz, tez chodzilam do studium kosmetycznego, z ktorym wiazalam przyszlosc a wyszlo jak wyszlo. Spakowalam walizki, oszczednosci, kota i wyjechalam.




Trzymam kciuki również Tez od jutra zaczynam ten moj kurs A jaki stopien robisz? ja sie stresuje bo nie bardzo wiem jak to bedzie wszystko wygladalo
tak czytam z tym wyglądem, że minimalizm jest u nich przesadą i w sumie to cieszę się, że jadę do wielkiego miasta, gdzie właściwie nikt na nikogo nie zwraca uwagi i będę mogła się normalnie malować, itd.itp.

dasz radę, poza tym napisałam PW, więc wiesz
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora