Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-16, 09:08   #29
editt1277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: naprawdę WYGODNE i PIĘKNE buty!

Cytat:
Napisane przez edynka Pokaż wiadomość
Witajcie, czy zauważyłyście taką rzecz, że rzaaaadko który producent obuwia robi buty, które maja miękko wyściełana podeszwę? Ja dzis usłyszałam od pani w sklepie, że takie buty nazywają się profilowane i można je dostać tylko w specjalistycznych sklepach
Wkurzyłam się niemiłosiernie. DLaczego za naprawdę wygodne buty musze płacić jak za woły, po 500 zł, albo chodzić w brzydkich, ortopedycznych kłapciuchach?? Lubię eleganckie, modne, dobrze uszyte buty, wykonane z dobrego materiału. nosze rozmiar 39, a więc normalny, z tym, że mam dość szeroka stopę. Moje palce są już powykręcane i bardzo zniekształcone przez niewygodne buty. Dziś powiedziałam: DOŚĆ!!! Nie zgadzam się!!!
I okazało się, że są takie buty!!!!!!!!!!
Buty produkowane przez niemiecką firmę ARA są:
- piękne
- modne
- eleganckie
- mają bardzo dużą rozmiarówkę (kobiece nawet do 43 nr!!)
- ale przede wszystkim: MEGA WYGODNE!!!!!!!!!
Nie podam linku do strony, żeby nie byc posądzoną o reklamę ale łatwo je znajdziecie w googlach
Za kilka dni idę nabyć swoją wymarzoną, dziś oblukaną parę. Opiszę wrażenia. Ale już dziś, po przymierzeniu butów wiem, że będą błogie
Dodam, że buty nie należą do najtańszych, ale też nie sa najdroższe (ceny porównywalne z Gino Rossi czy Ryłko, a komfort noszenia - NIEPORÓWNYWALNY).
Post powstał żeby pomóc osobom, które maja problem z doborem obuwia. Nie jest to absolutnie żadna forma reklamy i proszę go tak nie traktować.

Gdyby ktoś jeszcze wiedział, jaka firma robi wygodne i ŁADNE!! buty, a nie gnioty, jak 99% obecnych na rynku, będę wdzięczna za informację!
Witam
To prawda buty ara są przepiękne i przede wszystkim mają tęgość G i mają połówki odkryłam je teraz podczas pobytu w Niemczach polecam, kupiłam sobie na ślub przepiękne czarne leża idealnie.W Polsce nie mam szans na balerinki i inne mam wysokie podbicie i szeroką stopę.A tu proszę wszystko idealnie leży
editt1277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując