Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-19, 18:02   #3345
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez addy91 Pokaż wiadomość
Wiedzialam, że jak zaczne przeglądać ten wątek to zaczne tęsknić za czerwienią jak jestem ruda, to chce miec czerwone, jak mam czerwone, to chce być ruda, etc..
SugarbabyLove - przepiekny kolor

Ja nie eksperymentowalam z mieszaniem etc, u mnie zawsze byla to po prostu pianka z wellatonu, po ktorej leciało mi pół czupryny
Znalazłam jedną czerwonowłosą fotkę, na której nie widać co prawda stanu włosów, ale przynajmniej widać Arielkowy kolor
to ja miałam mylne wyobrażenie o Arielkowych włosach, myślałam że one czerwone a nie rude

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Raz, że mam ze dwa razy dłuższe włosy od Ciebie. Jak by nie patrzeć, więcej włosów = więcej specyfiku.
A dwa, że u mnie mieszanie z maską się nie sprawdza jednak. Może na rozjaśnianych włosach dawałoby to fajny efekt, ale jednak moje ciemniejsze trzeba porządnie napigmentować, żeby świeciły czerwienią. Po tonerze z maską wyglądały nadal na wypłowiałe.
Pewnie dlatego mi schodzi tak dużo tonera, chociaż mi się wydaje, że to jednak nie jest zbyt wiele. Przynajmniej cenowo nie wychodzi jakoś szałowo drogo - 10zł miesięcznie mogę wydać na tą przyjemność.
u mnie na rozjaśnianych mieszanie z maską w ogóle się nie sprawdza czy to pianka czy toner.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora