Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podziękowania dla rodziców innaczej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-23, 15:56   #51
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Siemka , od dłuższego czasu układam sobie w głowie pomysl na fajne podziękowania dla rodziców wiem już napewno , że będzie to prezentacja zdjęć do tego kupimy , skromnie , podwójne ramki na zdjęcie i obok nasze osobiste podziekowanie ale do sedna mieszkam z babcią i w sumie uczestniczy ona w moim życiu od urodzenia.Wychowywała mnie gdy mama i tata musieli pracować. I dlatego chciałabym jej też podziękować za wszystko.Tylko , że moja druga babcia i dziadek też żyją i będą na weselu i czy nie wyjdzie głupio jak podziękuję jednej babci? wiecie o co chodzi? Tamci dziadkowie nie wychowywali mnie i mam z nimi słaby kontakt choć mieszkają bardzo blisko. A może lepiej będzie jak babci podziękuje po weselu , w domu i tak nieuroczyście dając jej taką samą ramkę tylko w mniejszym formacie? co o tym myślicie? Bo kocham moją babcię bardzo i chcę żeby wiedziała , że jestem jej wdzięczna za wszystko co zrobiła dla mnie.
Może możesz to jakoś wpleść w podziękowania dla rodziców, jakoś dodać, że trud wychowania w dużej mierze poniosła też babcia (ta konkretna babcia), a potem jakoś kurtuazyjnie dodać, że dziękujesz też innym członkom rodziny (żeby tamci drudzy się nie gniewali). W sensie wymienić ją konkretnie, a o innych wspomnieć tak ogólnie.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując