Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-24, 11:33   #4999
malutkaack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez aniczka87 Pokaż wiadomość
moja kolej
ślub miałam 20.07.2013 r. w Katedrze. Mszę prowadził CUDOWNY ksiądz Tomasz W., którego polecam. Nie da się tego opisac slowami... Potraktował nas jak swoją rodzinę i tak się też czuliśmy. Sala w Nagłowicach "Zajazd u Reja". Mało znana tu na forum, dziwi mnie to, ponieważ sala śliczna i tania. Zespół z Chęcin Sonata Band, tez nic tu o nich nie slychac a warci polecenia. Dostałam masę pochwał na koniec przyjęcia. Wszyscy do tej pory leczą stopy Fotograf Gruby Czarny Kot tu zdjęć nie widziałam, później się wypowiem, ale całkowicie ufam chlopakom Kamerzysta StudioBeta HD. Do pierwszego tańca było dwóch kamerzystów nie mogę się doczekać efektu , ale o wynikach powiem pozniej. Fryzura pani Ewa z salonu Evan-dziękuję!, Makijaż Pani Iwona z salonu Eko-beauty na Staszica, też polecam. Będę kolejną osobą która zrobi reklamę Galerii ślubnej zrobili mi zawieszki na wódkę ze zdjęciem pary młodej i ciasteczka z wróżbą dla gości-tu też bardzo serdecznie dziękuję, ponieważ wszystkim się te rzeczy podobały Ciasta i tort był zamówione przez moją tesciową u kogoś z pod Włoszczowy. Pyszne domowe ciasta i w niedrogiej cenie. Pierwszego tańca uczyliśmy się w szkole Bartka S. Go4dance. DZIĘKUJEMY!mieliśmy małe problemy z moją sukienką tzn mąż mi po niej deptał w tańcu, ale poza tym gości zatkało do tej pory zbieramy pochwały Dekorację domu robiła mi pani Renata z Bazar, trochę to nas kosztowało, ale efekt był. Kwiaty i przystrojenie auta robiła pani Ewa z Warsztatu Inspiracji we Włoszczowie. Wszystko takie jak chciałam. Pogodę mieliśmy super i tylko żałuję, ze to tak szybko minęlo... Więcej nie pamiętam
Gratuluje bardzo serdecznie szcześcia w nowym etapie życia
malutkaack jest offline Zgłoś do moderatora