Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prokrastynacja, czyli zgubne odkładanie na później... cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 00:57   #4828
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Prokrastynacja, czyli zgubne odkładanie na później... cz.III

Cytat:
Napisane przez tigrinha Pokaż wiadomość
Tu jestem
Taneczna kobieto!
Super
Ale niefajnie z tym samochodem, ehh...no ale co poradzić - złodzieje są wśród nas...

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom pogody sprzyjają chorowaniu, zdrówka życzę i dobrej decyzji ad. dziś

Pisz w wątku, co chcesz
A mnie ciekawi jak sobie radzisz z rozłąką z TŻtem?
No ja sobie radzę świetnie z rozłąką...tutaj wokół mnie bardzo dużo się dzieje, poznaję nowych ludzi stadami, więc jakoś nie mam czasu tak serio pomyśleć "jejku jak ja tęsknię" - poza tym za 2 tygodnie do mnie przyjedzie, więc nie ma co rozpaczać Myślę, że on bardziej przeżywa, bo ciągle mi miauczy, że tęskni

Cytat:
Napisane przez Patri Pokaż wiadomość
Brzydka. Ja tez jestem brzydka. Mogłabym wypunktować co mi się nie podoba, ale po co....
Ktoś mi powiedział coś cennego: "Piękniejsza już nie będziesz"
I to jest prawda dzięki której nie pozbyłam się wszelkich swoich zdjęć...
Nie lubię siebie na zdjęciach. Może też to masz, bo obiektywnie ja nie wiem czegoś tak się uczepiła. Drobniutki, filigranowy, kobiecy Tyrysku. Mogłabym się z Tobą zamienić.
Strzępienie języka (klawiatury), Tygrys wie lepiej...
Poza tym, że Patri uważa się za brzydką, co jest glupotą, to generalnie się zgadzam Ja też siebie nie lubię na zdjęciach...moim zdaniem zdjęcia to coś innego, na nich naprawdę można się prezentować kompletnie inaczej. I dlatego niektóre osoby są mega fotogeniczne, a inne...no kompletnie nie Chociaż zawsze jakieś ładne fotki da się wybrać - dlatego myślę...że przesadzasz drogi Tygrysie. Wrzuć no gdzieś jakąś fotkę, to już my Ci powiemy co o tym myślimy

I własnie...blog stoi w miejscu, nie ma mojego fioletowego jednorożca No ok, nie musisz go wystawiać na widok publiczny - nie jest wysokich lotów



Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
pokręcony rytm dnia i nocy (bo tak się wszystko we mnie wzbraniało, że pojawiała się fałszywa potrzeba snu, a potem wyrzuty sumienia i nadrabianie)
Ło jezu, ja to mam ciągle...czasem rzeczywiście jestem po prostu niesamowicie śpiąca i nic nie poradzę. Jak usiądę to usnę, nie mam szans zrobić czegokolwiek bez drzemki. A czasem to jest takie: "ok....to teraz się zdrzemnę (mimo, że nie jestem bardzo śpiąca), a po drzemce to się już na pewno wezmę do roboty" - zwykle wychodzi z tego zerooo...
__________________


Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2013-07-25 o 01:02
bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora