Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmienić swój wygląd?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-26, 20:36   #10
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Jak zmienić swój wygląd?

Kochana, ja w wieku 13 lat byłam takim pasztetem, że do dzisiaj się ojcom dziwię, że się nie wstydzili do kościoła ze mną chodzić, serio
Nie przejmuj się, jesteś w wieku kiedy ciało, twarz, cera, włosy intensywnie sie zmieniają, za 10 lat się nie poznasz. Nie przywiązuj na razie takiej wagi do wyglądu, wiem, że każdy chciałby być atrakcyjny, ale w tym wieku 4.5 na 6 to dobra ocena

Radziłabym Ci na razie zadbać o siebie, ale w głębszy sposób nie powierzchowny - zainwestuj w:
a) dobry żel do mycia twarzy / mleczko
b) krem dobrany do Twojego wieku
c) dobry szampon, odżywkę
d) bogatą w mikro i makro elementy dietę (uwierz, to czyni cuda)
e) dobrą pastę do zębów, regularne mycie i wizyty u dentysty
f) jeśli trzeba - ortodonta i aparat
g) dobry stanik, jesli masz już spory biust to możesz nawet wybrać się do braffiterki, żeby od początku nosić odpowiedni - cycuszki Ci podziękują za kilka lat
h) poczytaj trochę o modzie, żeby wystrzegać się błędów jak wielkie wałeczki wystające zza ciasnych dżinsów
i) zaraź się miłością do sportu - potem będziesz miała w życiu łatwiej, kiedy wyrobisz w sobie nawyk ćwiczeń - mówi Ci to osoba, dla której każde ćwiczenia to walka z samą sobą, bo nikt mnie nie nauczył tego w dzieciństwie
j) poracyj nad odruchami - wyprostowana postawa, wciągnięty brzuch, proste plecy i inne, które by mogły Ci się przydać (ja np. mam taki głupi zwyczaj cofania bezwiednie dolnej szczęki i muszę wyrabiać sobie odruch wysuwania jej)

To nie są sprawy, które w ciągu tygodnia sprawią, że staniesz się pięknością. Ale są to sprawy, które pozwolą Ci być pięknością za kilka lat. Wejdziesz w okres dorosłości z pięknymi, białymi zębami, zdrową cerą, jędrnym wysportowanym ciałem - wtedy dołożysz trochę makijażu, fryzjera, ciuchy i będziesz 'ciachem'.

Aha, i w tej chwili nie bawiłabym się na Twoim miejscu w makijaż, czy jakieś wymyślne stylizacje - z boku będzie to wyglądało śmiesznie, nie efektownie, na prawdę nie warto.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2013-07-26 o 20:37
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując