Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-29, 19:35   #4770
wavelets
Przyczajenie
 
Avatar wavelets
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 24
Proszę o pomoc, mam problem z wybraniem kremu z kwasami BHA

Cześć Dziewczyny i Chłopaki
Jeśli już gdzieś ktoś pisał na ten temat, a ja się powtarzam to możecie mnie obrzucić błotem, ale szukałam, szukałam i nie poradziłam sobie z odnalezieniem takich wskazówek które pomogły by mi dokonać zakupu. Bardzo chciałabym, żebyście pomogły mi wybrać krem z kwasami BHA. Wiem, że to kwestia bardzo indywidualna i ciężko tak "na odległość" poradzić, ale jeśli możecie to chciałabym, żebyście napisały w odpowiedziach:
-jakiego kremu używałyście?,
-jak się prezentuje procentowo?,
-i czy zadziałał na zaskórniki, likwidując je i zwężając pory?
Pokrótce jeszcze opowiem jak u mnie to wszystko aktualnie wygląda
Od około tygodnia zaczęłam swoją zabawę z kwasami. Zaczęłam od kremu Uriage Hysec Soin Actif Aux AHA, stosuje go na noc. Rano przemywam twarz tonikiem Himalaya herbals Purifying Neem lub wodą różaną, następnie nakładam olej jojoba 100% i filtr Vichy capital soleil 50+ peaux sensibles sensitive skin i puder mineralny Artdeco. Wieczorem myje twarz najczęściej mydłem Alleppo lub od czasu do czasu peeling z Lirene drobnoziarnisty. To jest wszystko co używam.

Chciałabym zakupić jakiś krem z kwasami BHA, ponieważ czytałam że jest skuteczniejszy od kremu z kwasami AHA, bo likwiduje zaskórniki a na tym mi najbardziej zależy. Planuje na razie do około września używać Uriage Hysec Soin Actif Aux AHA, a potem myślę by spróbować coś z BHA.
Co polecacie?

P.S. Jeśli macie jakieś pytania do w/w kosmetyków które używam to chętnie odpowiem
Jeśli zauważyłyście jakiś BŁĄD w mojej pielęgnacji to bardzo proszę powiedzieć co robię źle lub czego brakuje itp.

Czekam na Wasze cenne porady!!!

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

bardzo proszę o pomoc
wavelets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując