Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie blizniakow laczcie sie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-02, 13:31   #4789
rumianek79
Rozeznanie
 
Avatar rumianek79
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 635
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Bella kochana gratulacje Trzymam mocno kciuki, abyś "nosiła" jak najdłużej i oby dane było Ci cieszyć się maleństwem i macierzyństwem w pełnym wymiarze. Dziewczyny spłatały psikusa na początku ale to maleństwo musi się postarać.

Ewelina ja tez daję już długo mleko, tyle że z butelki ale zawsze gotuję. Natalka chętnie pije samo lub kawę inkę na mleczku.

Marlenko z tego co się orientuję, to te orzeczenia są tak dawane na rok. I co roku ta sama kołomyja: komisja, kupę papierów, kserowania, latania.

Kobra śliczne imiona wybraliście. Ale pamiętaj, w zapasie trzymaj jakieś męskie Ja tu już pisałam ale powtórzę, mam nadzieję, że dziewczyny nie będą miały tego za złe. My cały czas nastawialiśmy się na Alicję i Mateusza/Macieja. A tu klops: Alicja i...? Na gwałt szukaliśmy imienia dla kolejnej dziewczynki bo Mateusz/Maciej okazał się płci żeńskiej i to dopiero na bloku operacyjnym. A co do leżenia to cóż, wyboru nie masz, ale już 31 tc. Już widać finisz. Trzymam kciuki

A my dziś po wizycie u okulisty. W sumie to dostaliśmy receptę na atropinę i termin kolejnej wizyty. Przed wizytą mam zakraplać codziennie oczka i jak będą wielkie jak u nietoperza to wtedy pani dr zajrzy i przepisze okularki. Bo że będą okularki to już dziś powiedziała. No super to i Natce będę musiała sprawić jakieś takie niby okularki. Wiecie, że ona nawet Ali łuski próbuje wciskać sobie na nóżkę i wścieka się, że są za małe? Oczywiście w kimbie Ali śmiga po mieszkaniu a i w fotelik też czasem siada. Nie bronię bo to bez sensu ale okulary to już inna sprawa. A może jakies gogle na basen jej kupię???
rumianek79 jest offline Zgłoś do moderatora