Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-04, 10:16   #3747
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hej
Ostatnio kupiłam dwa szampony Love2mix Organic - z papryczką chili i nawilżający do suchych włosów z ekstraktem z jagód z acai. Mój pierwiosnek z JMO już mi się znudził po ponad rocznym używaniu
Z papryczką chili używałam raz - jest bardzo dobry, czyli nie gorszy od JMO, a dla mnie to bardzo dużo. Nawilżający czeka na swoją kolej. Jak tylko ich dłużej poużywam dam znać.

Dzięki Małgosi mhm też mam przyjemność używać kremu pod oczy Logony AGE Protection i dla mnie jest rewelacyjny (moja cera: mieszana w kierunku suchej 35+) Bardzo dobrze odżywia, nawilża, używam go pod korektor (silny kamuflaż) i świetnie się spisuje. Do tego ma bardzo wygodne opakowanie - jest w tubce z małym podłużnym dziubkiem, który umożliwia perfekcyjne dozowanie


Mam pytanie do dziewcząt, które są w ciąży, albo jeszcze niedawno były Jakie smarowidła do ciała możecie polecić na brzuch, do biustu i innych partii ciała narażonych na rozstępy?
Używam na razie rossmanowskiego olejku dla kobiet w ciąży, ale jego zapach trochę mnie drażni...
Wiedzę, że krem pod oczy z Logony ma coraz więcej fanów
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora