Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-06, 12:51   #3799
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez berbelek Pokaż wiadomość
milka-pilka Polecam również olej ze słodkich migdałów. Zaczynam 9 miesiąc i na razie rozstępów nie mam.
Berbelku, ja też nie miałam w 9 m-cu rozstępów, ale w kilka godzin po porodzie mnie wywaliło na biuście masakrycznie od nawału pokarmu, niestety, to był moment. Tak więc pilnuj sprawy, bo ja się posmarowalam przed porodem rano, a o 17 urodziłam, a potem nie mogłam nic zrobić, bo jeszcze znieczulenie działało, a przede wszystkim nie było głowy do smarowania się, dopiero następnego dnia zobaczyłam co się stało. Tylko ostrzegam, żeby obserwować, jeśli będzie się wzmagała laktacja i smarować, smarować, smarować, chociaż nie daję gwarancji, ze to zadziała, ale na pewno coś tam w jakimś stopniu powstrzyma

A tu moje urlopowe zdobycze, potrzebowałam na gwałt.

Peeling pomarańczowy Alterra- cudo boski, mój ulubieniec. Wieszają na nim psy, ale ja go uwielbiam i żałuję, że dopiero teraz kupiłam Lepszy od poprzednika, chociaż tamten też był przyjemny.

Olejek BD fur mama, również żałuję, że wcześniej jakoś nie było mi do niego po drodze. O wiele lepszy od wersji dziecięcej w moim odczuciu, nawet u syna się dużo lepiej sprawdza. Skóra jest przemiła w dotyku po nim.

Gąbeczki Calypso, to już regularnie kupuję od chyba 2-3 lat

Szampon Equilibra do farbowanych włosów, chciałam ten przeciw wypadaniu, ale wyprzedany, kupiłam w aptece Ziko za 16 zł. Ciekawi mnie, choć chrzczony co nieco, dziś pierwszy test, kupiłam w drodze do domu.

Olejek z pestek moreli Etja- również w Ziko kupiłam dla synka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040047.jpg (96,3 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-08-06 o 13:48
Korah jest offline Zgłoś do moderatora