Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przecież to jest wielka bzdura, czyli MATURA 2014, cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-08, 18:26   #2426
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: Przecież to jest wielka bzdura, czyli MATURA 2014, cz.3

Witam nowe posiedziałam dziś trochę nad biologią i wymyśliłam sposób na to, żeby nie kupować tablicy, a umieszczać notatki nad biurkiem
Ja niestety biegać nie mogę, ale może wstanę o 6:15 i pojadę gdzieś rowerem? Później jest już na maxa gorąco, a wcześniej mój ojciec jest jeszcze w domu. 45 minut na dzień dobry, przed umysłowym wysiłkiem byłby fajny

Umówiłam sie już z mamą, że w sobotę pojedziemy do auchan, więc kupię te mini tablice nie mogę się doczekać. Wy też kochacie wszelkie nowe książki/podręczniki/repetytoria/pomoce jakie kupicie? Bo ja jak kupuję coś nowego np. do języka, to potem przez tydzień siedzę i tylko tym się zajmuję XD

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sin_08 Pokaż wiadomość
Dokładnie! Jeśli mówimy o historii Polski to chociaż te najważniejsze daty

Ale i tak ubóstwiam Romanowów
A ja wielbię Ludwika XIV

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

ps. Nie odpisali do mnie z kauflandu :C chyba jednak praca po 9,50 zł/h przeleciała mi koło nosa
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora