Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-13, 12:42   #4769
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez bzebze Pokaż wiadomość
Też leciałam na Venicie jakiś czas, jest super, ale jak dla mnie idzie za bardzo w róż. Pozatym tonerów też używałam. Mimo wszystko na odrostu musiałam kłaść farbę Moje prawie czarne włosy rozjaśniały się do żółtej jajecznicy
ale nr 31 z tych panek nie ma w sobie nic z różu. Tzn niektóre maja bo chyba sa jakieś wady produkcyjne ostatnio. Ale tak to czysta czerwień. A numerki 33 i 34 mają różowe tony.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Moje różowe kłaki też robiłam na pianke Venita i ... jeszcze mi zostało tego i nie wiem co z tym zrobić a nikt nie jest taki szalony jak ja bo w sumie różowe włosy zrobilam w celach wkur.... byłego i jak widać podziałało w 100 % bo jest moim byłym.
ja też mam ten kolo jeszcze w domu próbowałam kiedyś spód włosów zrobić ale niestety zmieszało się toto z czerwienią i nic nie było widać. I tak sobie stoi, czeka na lepsze czasy
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora