Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-14, 07:41   #4875
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

u olimpii znow film o ciąży, u karoliny inspiracje - czyli ulubiency niekosmetyczni tak naprawde, u sloneszko vlog.. - ostatnio nic na yt mnie pozytywnie nie zaskakuje, nie wiem, czy tez tak macie

chooociaz nie - ciasteczko mnie pozytywnie zaskoczyla powrotem po dlugiej przerwie, bo baardzo ja lubie ale to by bylo na tyle

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja wczoraj sobie usnełam, a wy wałkowałyście ulubiony temat STOPY



Zazdroszcze...bo bardziej szkaradnych stóp jak ja chyba nikt nie ma, Drugi palec mam gigantycznej wielkości ( wiem wiem jestem podobno mundra ) takiej roznicy między paluchem i kolejnym nie widzialam u nikogo innego, nigdy...serio Kiedyś był to moj wielki kompleks...ale mi z czasem przeszło, przecież sobie nie utne




Brrr jak ja tego nie lubie, od razu mnie na wymioty ciagnie i jak ktoś mi syrki gdzieś wystawia to zmieniam miejsce

Ja mam w ogole cos dziwnego ...mam palce dość smieszne, przez to średnio wyjściowe... ale dodatkowo jakiś taki chyba fetysz stóp czy nawet nie wiem jak to nazwać. Tarkuje je codziennie, masuje, mocze w olejkach... mam chyba ze 10 róznych kremów do stop, myje je chyba czesciej niż zęby w trakcie dnia predzej chyba zasne w makijazu niz bez umytych stop Nie lubie chodzic na boso, nie lubie maczać ich w jakiś dziwnych zbiornikach, nawet po piasku bo wiem że ktoś to wcześniej dotykał swoimi stopami. Jak kogoś nowego poznaje to predzej bede wiedziała jakie ma stopy czy kolor lakieru tam niz np jaki ma kolor oczu
wiem wiem...nie jestem chyba normalna

syrki <3 / masz obsesjeeeee ale to urocze, ja np tak mam z kremem do rak - smaruje po kazdym myciu rak, ale nie wezme nic do reki jesli nie jest posmarowana kremem. Jak nie mam kremu przy sobie to szukam po ludziach chociaz odrobiny nie umiem po prostu zniesc dotyku jakiejkolwiek materii, jesli moje dlonie nie sa nawilzone. To juz zrobilo sie wrecz patologiczne
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora