Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomiędzy przyjaźnią a miłością
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-20, 10:22   #13
CoJaPacze
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 190
Dot.: Pomiędzy przyjaźnią a miłością

Bez obrazy, ale jestem pewien, że z nim nie będziesz. A jeśli już nawet by Wam się udało - to nie na długo.

Facet, który miałby przed nosem dziewczynę marzeń (nieważne czy do dłuższego czy krótszego związku) zacząłby zawyczajnie działać i doprowadziłby do rozwoju wydarzeń. Te długie rozmowy nic nie zmieniają, jesteś we friendzone i jedynie czasoumilaczem, który nie zostanie pełnoprawnym partnerem. Wiem, że to może być bolesne dla Ciebie, ale im prędzej to zrozumiesz tym lepiej.

Natury nie da się oszukać przekalkuj ile się znacie i jakie kroki poczynił do tej pory, bo z Twojego postu wychodzi, że żadne.

Współczuje Ci, bo sam byłem często w takich relacjach(trwających kilka lat), friendzone i wiem tylko jedno - nie warto się męczyć i warto zacząć mieć własne życie lub z osobą, której będzie łatwo odwzajemnić Twoje uczucie. Ten chłopak nie jest Tobą zainteresowany i nie będzie - im prędzej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie, jednocześnie wierzę, że napotkasz na drodze znacznie bardziej interesującego chłopaka, który odwzajemni Twoje uczucia.

Pozostaje jeszcze to, że on zaproponuje układ FF. Powiem Ci, że tak naprawdę zależy od osoby i sytuacji(bo czasem może być i ok, ale muszą być jasne warunki), ale Ty wyraźnie do niego coś czujesz, więc na pewno byś wyszła zraniona z takiego układu i nie warto.
CoJaPacze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując