Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-21, 13:41   #3596
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Też tak postanowiłam!!! Też straszny ze mnie zmarzluch Ta kurtka też wpadła mi w oko na stronie, ale nie miałam okazji jeszcze jej zobaczyć na żywo. Mam czarną puchową kurtkę z Zary sprzed dwóch lub trzech lat i nadal noszę, ale jest bez kaptura. Mam też oversize brązowe futerko z Zary z kapturem, ale jest nieocieplane i mam krótkie rękawki. Więc teraz w końcu zmądrzeję i zainwestuję w coś naprawdę ciepłego i z kapturem! Marzy mi się kurtka w kolorze granatowym ze złotymi elementami Na pewno jeszcze się pojawią inne modele, więc czekam z niecierpliwością. Dodatkowo myślę nad zakupieniem ciepłych butów- Emu lub Uggi. Macie? Polecacie?
Również należę do grona zmarźluchów puchowa kurtka, koniecznie dłuższa to podstawa w moim przypadku.

Emu nie mam, Uggi mam i mogę szczerze polecić. Jak dla mnie rewelacja. W mroźny dzień dają niepowtarzalny komfort
Trzeba na nie uważać np. unikać wody i odpowiednio pielęgnować, ale dzięki temu służą długi czas. Ja swoje mam już kolejny sezon. Jedyny minus to cena
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora