Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-25, 09:52   #4823
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no bambini są ok, ale nie lubię tej wąziutkiej szyjki, nie trafiam w nią pędzelkiem
a polka? nie kojarzę, muszę się przyjrzeć temu
Dokładnie W ogóle ta buteleczka to najmniejsza flasza w moim pudełku, taki mini maluszek

A świąteczne mani super szeksi
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Pilarku kochany... Wszystkiego najlakierowszego! Dużo uśmiechu, samych przyjemności, wielu lakierowych perełek i samych powodów do uśmiechu od ucha do ucha! Mani dla Ciebie miało kojarzyć się z szykiem, elegancją i kobiecością. Dlatego postawiłam na klasyczną porcelankę z kołnierzykiem:P Wyjątkowo prawą dłoń pokazałam, o co:P Nie zwracajcie uwagi na wskazówkę, z jednej strony rośnie po skosie:/ Od pisania.

Pilar, rośnij duza i okrąglutka
Preziu toż to zawodowe mani. Piękne!
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A ja się trochę boję :| No bo w końcu bez jaj, jak mi każą zapłącić przy odbiorze...
No jak wybierzesz taką opcję, to trzeba będzie zapłacić przy odbiorze
A serio - najpierw i tak Ci wszystko zsumują i zobaczysz czy policzyli przesyłkę czy nie, to będzie jeszcze przed potwierdzeniem zamówienia, więc zawsze możesz zrezygnować
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Ja wzięłam przelew, bo jeśli mnie nie będzie w domu to przecież babcia nie rozwiąże sprawy z kurierem
Hmmm, ale w końcu policzyli przesyłkę czy nie?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

Oprócz pierwszego. Chcę. Je. Wszystkie.

O! przypomniałam sobie, że niedługo świętuję Najwyżej nie pojadę do przyjaciółki do stolicy, tylko zamówię CC. Jestem pewna, że zrozumie, a poza tym widziałyśmy się przedwczoraj
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chcę wszystkie, prócz złotego Miał...
Smutna piąteczka


Idę ślinić się do słoczy...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora