Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mama, ginekolog i mój strach ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-27, 12:47   #32
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: Mama, ginekolog i mój strach ...

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Moja kuzynka od 4-5 lat sypia z facetem bez zabezpieczenia, nie, że przerywany, bo w niej też kończy. Raz była w ciąży, ale poroniła w 4-6tygodniu jakoś. Teraz narzeka, że starają się o dziecko i nic nie wychodzi.

Jak dla mnie to po 1-2 latach takiego beztroskiego seksu powinna zapalić się czerwona lampka- jak dla mnie to ewidentnie wskazuje na jakieś problemy z płodnością czy inne schorzenia ginekologiczne przeszkadzające w zapłodnieniu.

Z tego, co wiem, u ginekologa była jako nastolatka, jak okres jej się spóźniał+silne bóle brzucha, matka ją zaciągnęła do lekarza, później jak miała bóle brzucha i chodziła po lekarzach, a potem jak była w ciąży.

Też głupota.
To ta koleżanka gumek [na szczęście!] używa lub przerywany -chociaż tyle,że nie daje w sobie kończyć
a u ginekologa NIGDY nie była z reszta taka mentalność u niej w rodzinie że lekarz to diabeł wcielony i najlepiej do nich nie chodzić
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując