Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tatar z Sądołowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-28, 14:14   #87
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Tatar z Sądołowa

[1=6610e975c85461a73511d7b 83bf3e01cd5d91d24_6487a38 504e0b;42497383]

Przede wszystkim, nie każdy o tym wie i jeżeli 5 % gimbazy zapowiadającej bojkot przyjrzy się temu co je, to będzie sukces. Mnie w szkole nikt nie uczył, żeby sprawdzać, czy "śmietankowe" leżące koło masła to masło, czy "100% owoców" to sok, itp. No cóż, producenci mogą kombinować i robić w jajko konsumenta, a konsumenci muszą być przebiegli jak liski i co zakupy sprawdzać skład i ilość, każdy musi zrobić kurs z technologii żywienia, prawniczy, itp. Super
[/QUOTE]
Tu akurat mocno się mylisz...Gimby mogą sobie decydować czy wolą zeszyt z Bieberem czy z Lady Gagą, ale jedzie kupują rodzice i gimby mogą sobie wygrażać bojkotami w necie ile wlezie, a i tak będą jadły co matka poda. A tu niestety w moim odczuciu w przypadku pewnie 70% ludzi wygrywa kryterium ceny- czyli tego tatara wcale nie kupią i domowego też nie zrobią bo wołowina jest za droga. Podejrzewam też, że te gimby co tak teraz krzyczą na śniadanko wcinają z zachwytem najpodlejsze parówki i dobrze by było dla nich, gdyby to był choćby Sokołów, bo widząc co ludzie z półki biorą ..a co czytam w necie, że biorą to wnioski są smutne.

To tak jak z McDonaldem...już nie ma chyba jednej osoby, która nie wiedziałaby, że żarcie z Maca to samo zło. Wszyscy chyba widzieli filmiki o niestarzejących się frytach, o nuggetsach z jakiejś śmiesznej, różowej masy a jakoś w Macu ciągle kolejki. McDonald's jest wręcz synonimem niezdrowego jedzenia a chętnych ciągle nie brakuje.

Firma Sokołów miała pełne prawo gościa pozwać, a że gościu głupi jak stołowa noga i tego nie przewidział, że używał sformułowań z których teraz będzie mu ciężko wybrnąć, że nie przemyślał tego w jaki sposób pokazać to co chce pokazać nie podkładając się jednocześnie- to już jego brocha.

Jak widać krytykować i pokazywać pewne rzeczy też trzeba umieć. Pan vloger zanim zamieści następny filmik dobrze się zastanowi, jakich słów użyć i jak przeprowadzić prezentację, żeby nie podać się komuś na widelcu.


[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4250136 5]Ja kupowałam i teraz już nie mam zamiaru. Na szczęście jest mnóstwo innych firm, które się nie rzucają jak przedszkolaki, bo ktoś miał czelność wyrazić własne zdanie.[/QUOTE]
Jest mnóstwo innych firm, które nie pozywają vlogerów do sądu, ale dokładniutko ten sam shit pakują do swoich produktów.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując