Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co się ubrać na ślub i wesele, część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-28, 16:52   #479
marta_tf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Cytat:
Napisane przez leleble Pokaż wiadomość
Cześćć! Potrzebuję pomocy. W październiku mam imprezę i mam już sukienkę ale nie za bardzo wiem, co moge do niej ubrac na ramiona. Wiadomo, że coś już o tej porze roku trzeba. Pomożcie. Mam taką sukienkę jak na zdjęciu, jedynie bez baskinki i krótszą. CO uważacie?
Hej może zwykły żakiet np. czarny? Jak będzie chłodniej ( z ta pogodą to teraz nie wiadomo...) to może elegancki płaszczyk przed kolano, skoro krótsza sukienka? czarny albo beżowy. Ewentualnie w zależności od imprezy czarna skórzana kurtka ? Tutaj są ciekawe i przystępnych cenach: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/kategoria/kur...senno-jesienne Może ktoś ma inne propozycje?
Ja mam pod koniec września imprezę i bardziej niż kurtki szukam sukienki:P Zamówiłam z Anglii na inne wesele w połowie lipca i do tej pory mi nie przyszła;/ co sądzicie o tej? tez z tej samej strony. Mi się podoba i mam pewność, że ta mi dojdzie na wesele. Zamawiałyście coś kiedyś z tej stronki? Moja koleżanka chwali sobie ich legginsy, szczególnie te skórzane. Dajcie znać co sądzicie o tej sukience.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cudmoda.mietowa sukienka.jpg (25,5 KB, 5 załadowań)
marta_tf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując