Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - On mi nie może wybaczyć aborcji...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-28, 19:10   #11
lulabim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: On mi nie może wybaczyć aborcji...

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Jestem zwolenniczką aborcji ale jestem też zwolenniczką nie oszukiwania innych, zwłaszcza bliskich nam osób. Ty go oszukałaś w tak fundamentalnej sprawie i tak dla niego ważnej(do czego miał święte prawo), że nie dziwię mu się nawet w 1%. Jak to ktoś napisał, pojechałaś po bandzie, myślę, że w momencie jak się dowiedział jak został oszukany przeszła mu cała miłość do Ciebie. Mi by przeszła. Pora to sobie uświadomić ale tak dogłębnie.




Absolutnie na pewno nie. Poblokował Cię, nie utrzymuje kontaktu, odmawia rozmowy a Ty wnioskujesz, że rozważa powrót bo nie ma nikogo Dziewczyno ocknij się, otrząśnij, może skorzystaj z pomocy psychologa ale na nic już z jego strony nie licz, to koniec. Znajdziesz innego faceta i pokochasz, jego już uznaj za wspomnienie.
Przez cały czas dobrze się dogadywaliśmy na każdej płaszczyźnie, kochałam go bardzo i on mnie też. Mogliśmy godzinami gadać na każdy temat i nigdy nam się nie nudziło w swoim towarzystwie, a teraz mamy to tak po prostu przekreślić? Ja go nadal kocham i myślę, że on mnie też chociaż go bardzo skrzywdziłam. Nie chcę rezygnować z miłości swojego życia dlatego że popełniłam jeden błąd. A psycholog nie poukłada za mnie życia która sobie sama rozwaliłam.
lulabim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując