Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prawdziwe Darki i prawidziwe Noiry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-30, 23:23   #67
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Prawdziwe Darki i prawidziwe Noiry

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość


Czyli do noszenia prawie nic
Ponawiam więc prośbę - ma być kobieco, sexy, bez udów i staroci.
Czarny Melonik, czyli Black Orchid też raczej odpada - ale coś w tym stylu, gdyby został taki, jak na początku. Uwaga - przepraszam z góry - lubię kwiaty
wiedziałam, że tego szukasz, zresztą jako i ja od hohoho i jeszcze trochę - taki jak BO ale dobrze leżący, niepsujący się nie fermentujący an skórze
BO to mój najbardziej chciany-niechciany zapach
sam sprawia że nie sposób go chcieć - to jak przystojniak, który okazuje się być prostakiem



Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość


Przy okazji trafiłam na : 8 88 (fajne), Jewel for her (boskie), Tilda (wychodzi curry i kurczak), Volutes (niezły tytoń), Bal d'Afrique Byredo - za mało gęsty, jak dla mnie, ale bardzo ładny.
haha - mam i identycznie go odbieram
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No właśnie, nie próbowałam, ale czytałam, że wcale nie jest taki czarny, że kwiatowy, że wodny???
Muszę spróbować koniecznie!
potwierdzam, jest biały jak kalie we wazonie


Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Kenneth Cole Black wcale nie jest "prawdziwym Darkiem ani prawdziwym Noirem" Dla mnie to zapach kwiatowy, wilgotny, chłodny, trochę smutny, nieco dziwny, z jakąś niepokojącą nutką, ale na pewno nie mroczny
otóż to!


i znowu nie pomogłam ale skoro mam identyczny cel to nie ustanę w poszukiwaniach - coś mnie do Code ciągnie ale po testach stwierdzam od przeciętny syntetyk, waga mroczności średnia

myślę, patrząc na zapachy które są blisko, że tropem może być orchidea oraz nomen omen wanilia, której nie lubię w perfumach, ale mam wizję, że te "sexy" powinny być ociekające, lepkie, gęste, z nutką słodkiego alkoholu

Idol z Lublina niby blisko ale kojarzy mi się jednak zbyt pijacko
Cherqui - mogłoby być blisko lecz za mało kobiecości
oraz, gdyby była czarniejsza i słodsza to mogłaby być Euphoria - sama nie znosiłam jej, ale od czasu jak kiedyś szłam za rozgrzanym obłokiem unoszącym się wokół przyjaciółki, zmrużyłam oczy i nabrałam ochoty na seksy ( nie z nią, tylko w ogóle ) - zapytałam czym pachnie, odparła że to przecież Euph, zmieniłam zdanie na jej temat (nie przyjaciółki tylko Euph

Alien Liqueur oraz Alien Essence Absolue też były moimi kandydatami na "seksy" ale za mało w nich mroku, a może to faktycznie tylko kwestia flakonika?

czy ten szukany zapach mmógłby być jak Mon Cheri tylko mniej gourmant? Ja dostaję ekstazy czując na podniebieniu Mon Cheri, podobnież jest z truflą - ostrość alkoholu plus słodycz i robi się przyjemnie

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2013-08-31 o 00:06
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując