Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 12:14   #1246
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
[CENTER][SIZE=4][COLOR=Blue]Malinko, wszystkiego najlakierowszego i najmalinkowszego Twój nick nie jest przypadkowy, bo jesteś taka kochana i słodziutka jak prawdziwa malinka Pierwsze skojarzenie, to oczywiście malinki. Ale postanowiłam iść pod prąd i mam dla Ciebie... kiwi Dla Ciebie Malinko, z najlepszymi życzeniami, by Ci się szczęściło w każdym aspekcie oraz by Twoje życie miało gorzko-kwaśny smak wyłącznie wtedy, gdy jesz kiwi
Świetne to kiwi





Obiecałam to i pokazuję moje pipkowate krzywulce Także pokazuję naklejki, tak jak obiecałam agaszak
Wskazującego odrobinę podpiłowałam więcej nie mogłam gdyż jechałabym po przyroście, tylko na nim i kciuku mi wystaję
Jak widać na zdjęciu najbardziej skopany przyrost mam na serdecznym, odkąd pamiętam był taki krzywy ale udało mi się go załagodzić i teraz zaczynam od początku a nawet gorzej
Na zdjęciu też widać tą dziwną kreskę na środkowym paznokciu..
Boczki nadal są krzywe ale myślę, że tak za 2/3 tyg powinnam je już zrównać akurat na kolejny rzut bratka
Skórki też ucierpiały przez te rękawiczki ale cały czas nawilżam jest lepiej niż wczoraj
No i pokazuję jak prezentują się pomalowane, najgorzej chyba nie jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6184.jpg (81,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6199.jpg (71,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6211.jpg (89,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6226.jpg (71,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6222.jpg (84,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6239.jpg (74,5 KB, 22 załadowań)
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora