Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-02, 23:45   #3841
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Aas, ty jeszcze masz czas na zumbe lazic?! cholera jasna, jako matka blizniaczek powinnas wyc srednio co godzine i modlic sie o chwile spokoju, zeby moc zalatwic potrzeby fizjologiczne!
los jej wynagradza lezenie w szpitalu. kurcze Aaś zazdroszczę Ci. dwie super grzeczne laseczki, maz ogarnal cala wyprawke, czas na zumbe, czego chcieć więcej? niezle się ustawilas

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
diabli wprawdzie nie jestem ale mogę napisać
my jesteśmy z 6 maja
dziś poszła 1 łyżeczka marchewki ze słoiczka (oj smakowało)
jutro pójdą 2-3
pojutrze z 5
później już sama ugotuję marchewkę + ziemniaczka (i znów ilość ziemniaczka będę zwiększać przez 3 dni).
A później brokuł lub kalafior i ta sama zasada.
Jak będę mieć 3 składnikowy obiadek to dam jabłuszko skrobane
no to bardzo podobnie myślisz jak diabli zastanawiam się tylko czy kalafiori brokul (wzdymające) można tak wcześnie? po drodze jest jeszcze dynia, cukinia...może bezpieczniej? hehe zaczynam być zywieniowa wariatka. zamknelam na jakiś czas temat szczepien to trzeba znaleźć nowe hobby.

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Wiecie co, zaczynam żałować, że znalazłam tą stronkę o rehabilitacji bo czuję się złą matką Moje dziecko śpi "na szczęśliwe niemowlę", trzymane na rękach odgina się do tyłu i stawia mostek - nie powinno
hehe przeczytałam kilka komentarzy i tez czuje, ze wszystko co robie szkodzi malej ale i tak wiem, ze jestem wspaniala mamusia basen naprawi te maje wielblady

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
ja myślę że jeśli w ogóle powstaną u nas konflikty to przy jedzeniu
przy jedzeniu się nie gada, bo się w brzuszku nie układa
diabli jest offline Zgłoś do moderatora