Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 06:18   #3848
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a no bardzo możliwe

no i właśnie te mostki są następstwem nieprawidłowego podnoszenia i noszenia :/

na szczęście reszta rozwoju ruchowego Bartka wygląda ok szkoda, że kobita nie pisze jak nosić te dzieci

ale chyba jednak warto przeczytać
to nasz też troszkę robi te mostki, właśnie na przewijaku.. ale nie tak, żeby chodzić na głowie

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Moje dziecko leżąc na przewijaku bardzo odgina głowę do tylu i patrzy na ścianę za nim. A tam nic nie ma, a ona tak bardzo ta głowę odgina. Którejś dziecko też tak ma?
W. też tak robi.. niby na tej ścianie mam naklejki sówek.. i już rozważałam żeby je odkleić..

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Ooooo a ja właśnie wróciłam z zumby Wszystko fajnie, pieknie, tylko patrzyłam na siebie w tym lustrze i nie uwierzycie.. mam wiszące cycki a tu jeszcze skakać trzeba ... durna ja ubrałam stanik sportowy nieusztywniany
No takie niczyje i za darmo to dobrze smakuje, ale takie od sąsiada to jeszcze lepiej
ja niby wiszących nie mam.. ale troszkę mi urosły i chodzę głównie w sportowych stanikach.. i jak czasem chciałam podbiec to też mi tak boleśnie skakały..


widziałam, że piszecie już o rozszerzaniu diety.. wtrące swój grosik
jabłka jeśli nie macie swoich i będziecie kupowały.. to błagam omijajcie szerokim łukiem odmianę LOBO - są to pyszne jabłuszka, miękkie, bardzo słodkie, soczyste, po prostu pyyyszne ALE- jabłoń tej odmiany jest wyjątkowo podatna na choroby grzybowe- zwłaszcza mączniaka.. i sadownicy chcąc nie chcąc wielokrotnie muszą je opryskiwać.
Są to najbardziej opryskiwane jabłka

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
a jak długo zamierzasz karmić?
jeszcze nie wiem chciałam minimum pół roku.. ale jak się uda to może cały rok, do końca macierzyńskiego

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Lonely moj tak sie odpycha z wygieta glowa ale mnie to nie smieszy moj tak lazi ale to normalne nie jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no właśnie a ich śmieszyło.. i u nich to norma że on tak cały pokój przemierza

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Wasze dzieci łapią palcami u stóp powietrze? Tzn zginają je w dół?


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wklejałam tu cale stada fajnych męskich przegapilas!
pamiętam
no ale konta nadal nie mam, muszę w końcu założyć
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora