Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-06, 21:19   #103
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;42671482]Hej!!

Witam sie na odchowalni

Sammi na grobie Dawidka. Ale dziękuję

Kurde Mały wypił 130, poszliśmy na spacer, wróciliśmy, odczekalam aż bedzie przerwa miedzy karmieniami 3 h, Artus wypił jakieś 50 ml, nie umiało mu sie odbić, pil dalej i wszystko nagle zwrócił.... Myślicie, że to przez to, że nie odbił?? Potem dojadl te 40 i nie zwrocil... Mam sie martwić? Jak Wasze dzieci wymiotuja, to robicie im przerwę w jedzeniu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
Ja czekam około 30 min. Ale zanim mała ogarne, przebiore i umyje to szybko leci. Zreszta Maja jak zwymiotuje jest bardzo spokojna....


wiam sie na odchowalni. Ale zlecialo. Az trudno uwierzyć ze to juz

TZ usypia Maje. Cieżko idzie. Malenka moja cos dzis marudna. Krótko śpi, byliśmy we trójkę na spacerze 2 godz i mimo ze jadła przed wyjściem to musiałam ja na ławce nakarmić znowu bo wycie było straszne. Loda musiałam wyrzucić bo chciała jeść natychmiast a ja nie miałam co z nim zrobić ech

Maja dzis skończyła 2 tygodnie i odpadl nam kikut
Z nowych umiejętności...moja córka zaczęła porządnie płakać. Wcześniej robiła to dość delikatnie hm..nie podoba mi sie ta umiejętność

W niedziele mamy rocznice ślubu. I będzie trochę kijowo. Nigdzie nie pojedziemy nawet do restauracji bo Mai nie dam teściowej. Seksu niet bo jeszcze polog, prezentów niet bo kasy brak i pewnie zjemy kolacje i pójdziemy spac bo oboje jesteśmy wyczerpani.
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora