Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-04, 12:45   #2
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Ocena podkładu na podstawie 1 próbki:
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ta sama recenzentka ale nie emulsja (do niej link wkleiłam przez pomyłkę) a krem Olay
Pojedyncze próbki poleciały

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
1 aplikacja cienia

"Używam tego produktu od:nie używam" (zapewne jedna aplikacja)

2 użycia cienia jednego dnia, na drugi dzień stwierdzenie, że to na pewno cień uczulił. Uważam, że zbyt pochopnie
Pojedyncze i podwójne aplikacje cienia Wibo też poleciały (zaczęłam wrednie stosować zasadę: komu nie chce się rzetelnnie i dokładnie wypełnić rubryki "Używam tego produktu od: (...) Ilość zużytych opakowań: (...)", sam sobie szkodzi, bo pozostawia interpretację moderatorowi i awantury na forum nic tu nie pomogą. Dopuszczam warunkowo "kilka dni" w przypadku "kolorówki" (tylko, jeśli z treści takiej recenzji można się dowiedzieć czegoś konkretnego o ocenianym kosmetyku i wynika z niej, że "kilka" pokrywa się z tygodniem).

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Recenzuje zwyklego PanStika, recenzja OK, ale jest w Shimmer PanStik

Dwa razy uzyty

Po pierwsze uzyty kilka razy, po drugie , niedobrania koloru nie powinno sie brac pod uwage przy recenzji.

Wiekszosc recenzji traktuje o cenie szminki, uzywanej tylko kilka dni. Malo recenzji w tej recenzji
Kopia PanSticka przesłana do autorki. "Dwu(ó?)razówka" balsamu brązującego out. "Kilkurazówka" podkładu Astor, podkradanego mamie też.
Szminka Avon Emilkii zostaje - wg mnie ta recenzja jest całkiem w porządku.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
no i Emilkaaa (czy ona naprawdę większsość recenzji musi podsumować: "Bleeee" albo "Co to jest?")
Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Emilkaa, hmmmmmmmmmmmm, wiekszosc recenzji po wywaleniu zbednych odstepow miedzy wierszami zajmuje kilka linijek, poza wiele mowiacym "bleeeeeeeeeeee" lub "mmmmmmmmmmmm" tresci niewiele, o recenzowanym produkcie mowi sie mniej niz o tym w jakiej to tez promocji Avonu bylo cos kupione, albo za ile.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Emilkaaa rzeczywiście nie wie co to są maseczki pell -off - przy maseczce zdrzewem herbaciaym z Avonu pisze że się "bardzo wolno sie wchlania" a przy maseczce Lirene "jest to maseczka peel off wiec slabo sie ja pozniej zmywa" - czy ona naprawde nie czyta sposbu użycia?
Emilka została pouczona, żeby pisała bardziej precyzyjnie i konkretnie swoje recenzje oraz powstrzymała ekspresję odruchów wymiotnych.

Natomiast nie będę usuwać jej recenzji masek peel-off. Moim zdaniem nie łamią regulaminu - opisała alternatywny sposób ich usunięcia. Być może ma tak wrażliwą cerę, że musi te maski zmywać, a nie zdzierać (na moich maskach peel-off był opisany taki sposób usuwania ich w przypadku wrażliwej cery). A jeśli nie, to jw. czyli "drogowskaz", że nie warto jej recenzji brać pod uwagę.

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Może się czepiam, ale moim zdaniem tytuł tej recenzji zamiast "kompletnie do d..." (w recenzji jest to pełne słowo) mógłby być bardziej neutralny. Niezadowolenie z produktu można przecież inaczej wyrazić.
Została usunieta nie tyle z powodu tytułu (to słowo jest już w słownikach j. polskiego: http://usjp.pwn.pl/lista.php?co=dupa) ale z powodu zbyt krótkiego czasu używania (tydzień/pół opakowania)


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
recenzja innej paletki

zamiast o kosmetyku to o a6w

masaż zamiast o kosmetyku:
Paleta Oriflame poleciała.
Ćwiczenia i opis masażu nie zaszkodzą, a o kosmetyku też tam jest (działanie, a raczej jego brak pierwszego oraz konsystencja i działanie drugiego). Zostają.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
zmaiast polskich liter: "?" pzrez co bardzo cięzko się czyta
(w kilku innych recenzjach tej recenzentki tak jest)
Na to nic nie poradzę. To, o ile pamiętam, efekt awarii serwera. Ale ta jednorazówka żelu pod prysznic Oriflame pooooooszła

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Używam tego produktu od:4 dni
A jest to kosmetyk ujędrniający.
Co prawda recenzentka spod tego linku od 2 tygodni (czyli tyle, ile co najmniej zaleca producent aby można było zauważyć efekty, więc recenzja formalnie jest OK), za to "sąsiadka z dołu" faktycznie 4 dni i ta recenzja poleciała, bo chyba to o nią chodziło

Cytat:
Napisane przez agusia_85 Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14248 &recenzja=153201 - serum na brzuch i pośladki, oceniane po używaniu na ramiona
Nad tym jeszcze pomyślę i to nie dlatego, że coś na brzuch i pośladki nie ma prawa działać używane na ramiona, tylko dlatego, ze jeszcze nie jestem pewna, czy preparatowi ujędrniającemu i modelującemu powinno się zarzucać brak działania przeciwcellulitowego?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2007-05-04 o 16:41
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując