Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 11:13   #2978
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez londyjka Pokaż wiadomość
Zrobiłam drugą dekoloryzację. Nie wygląda to najlepiej czarny miejscami trzyma tak że nie wiem czy cokolwiek tu pomoże. Trochę przesuszyły mi się włosy. Dziewczyny poradźcie co ja mam teraz na to nałożyć? Żeby wyszedł jakiś jednolity kolor przy głowie jest jajecznica i to prezentuje się najgorzej . Nie wiem naprawdę co z tym robić. Wstawiłam fotkę koloru z jakiego startowałam.......
No roznica jest wiec ja bym zrobila delikatna kapiel rozj ale bardzo delikatna skupiajac sie na tych ciemniejszych partiach I nalozyla cos z blonow naturalnych skoro chcesz blond. Lepiej nalozyc jasniejsza I ewentualnie przyciemnic niz jak nalozysz braz wyjdzie znow czarno. To jest moje skromne zdanie ale poczekaj na opinie innych dziewczyn moze cos lepszego wymysla
A teraz dobra maska pod czepek zeby odzywic wloski

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
jak wyschna i zdarze cyknac foto przed wysjciem to wkleje, a jak nie to wieczorem, nie chce ich poki co suszyc jesli moga schnac same bo wiadomo: troche na kondycji utracily Ja farbuje wlosy syoss miodowy blond, kolor jest przepiekny, mam nadzieje ze chwyci tez na moje naturalne....
A no pewnie jak moga to niech schna bez suszarki dzieki
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując