Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-13, 20:29   #505
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

londa 18 z 12/9 albo 89 z 12/9- zalezy jak wlosy biora.

to tak jak przypuszczałam co do tej mojej mieszanki 12/9 i 18 bo miałam bardzo podbny kolor ale ciekawa jestem jakby wyszło z tą 89
póki co, ja wczoraj tez podjęłam decyzje , że jednak teraz farbowanie będzie color mask 1010 bo jestem pod wrażeniem jak wychodzi u innych dziewczyn , a że już sobie stoi i czeka jakiś czas to ją wypróbuję z ciekawości robiłam w lipcu brązem ztej lini i byłam zachwycona delikatnością i ,,jakością" włosków po farbowaniu
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Wrocilam od lekarza, bedzie DZIEWCZYNKA wiedzialam rozwija sie dobrze, wazy juz prawie kilogram moj klopsik miejsca ma duzo, wiec sie kreci, kopie i fika nic jej nie brakuje, wiec oby tak dalej tym razem buzi nie pokazala, bo zarzucila sobie na twarz pepowine

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ojej córa !!! super poprostu
ja się dziś dowiedziałam , że w mojej najbliższej rodzinie też się powiększy rodzina mam nadzieje ,że też będzie dziewczynka
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Zdjęcie jak kalkulatorem, ale to kamerka. Nie pamiętam, która dziewuszka chciała.


A gdzie jest Panna Exclusive w ogóle?
super a jesli można wiedzieć ile dałaś ? tez mnie korci takie cacko czarna kropeczka ale chyba ja to już za stara jestem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora