Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-18, 19:36   #3892
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
calkiem możliwe, bo podjechałam do Blue City (mam po drodze z pracy, ale w poniedziałek zapomniałam, a wczoraj lało) i mieli sporo

a dodam, że w dalszej drodze przypomniałam sobie, że mam w kosmetyczce jezcze inny tusz, niedotrup 200o Kalorie Max Factora (bo w BC oddałam nader nieudany zakup w tymże D., czyli Vamp Pupy) i ... mam drugą miniaturkę, też bezproblemowo, dla odmiany w Złotych otrzymaną
wiem, pazerota ze mnie
No ja sierota zapomniałam o starym tuszu, o czym przypomniałam sobie przy kasie, ale pani była tak miła, ze dała mi miniaturke bez tego

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42876684]Ja zamawiajac pedzle Real Techniques dlugo czekalam. Mam nadzieje, ze teraz bedzie lepiej. Na czyscik z kwasami czekam bardzo. Na poczatku czekolada sie jaralam, ale dzis sobie w Almie kupilam, wiec poziom mojej ekscytacji opadl. Mam juz jednak przygotowane kosmetyki do kolejnego zamowienia (szampon, olejek do wlosow, krem do rak, antybakteryjny zel do rak - kolekcjoner ze mnie , mydlo, ten krem i kolejna czekolade do picia). Klikne jak zasluze.[/QUOTE]

a czym zasługujesz? ;> A co do kremu to jest tak wydajny, że mogliby sprzedawać znacznie mniejsze opakowania, ja zamierzam sie podzielic swoim z koleżankami, bo i tak sama go nie zużyję, poza tym w tłumie będzie nam raźniej paskudnie wygladać ;P

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-09-18 o 19:38
Soso jest offline Zgłoś do moderatora