Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - UWAGA! Oszuści na tablica.pl!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-18, 21:01   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: UWAGA! Oszuści na tablica.pl!

Cytat:
Zmylił mnie fakt, że znalazłam ogłoszenie odnoście iPhone'a 5 za 2000zł, a pan opuścił mi do 1850zł (to było w niedzielę) - odbiór osobisty. Poszłam tam, telefon zafoliowany, fakturka - dodatkowo okazało się, że telefon jest ubezpieczony, więc to też uśpiło moją czujność. Szukałam okazji - wiadomo, nie zawsze jest do wydania 2500zł, w dodatku na telefon.
ale faktura czyja; tego pana czy firmowego salonu? to znaczy skąd masz pewność, że nie podróba?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
dlatego dla mnie tablica to jakas pomylka... malo bezpieczne, nie ma komentarzy, itp.
nie korzystam
nie wiem, czy teraz też tak jest, ale w przeszłości parę razy zainteresowało mnie jakieś ogłoszenie, dodałam do zakładek, a potem puff, ogłoszenie usunięte. Po prostu użytkownik (chyba użytkownik, nie serwis) skasował swoją stronkę tak po prostu . Na allegro przynamniej jest tak, że aukcja zakończona albo anulowana wciąż jest do wglądu jakiś czas, użytkownik ma komentarze itd.
Dlatego nie kupilabym przez tablica nic droższego, a jeśli już coś by mnie skusiło to wyłącznie z osobistym odbiorem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując