Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-21, 19:15   #615
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Ja też tak mam. Spróbuj zrobić peeling, u mnie to działa Minerały przestają wyglądać jak nie mam dobrze złuszczonej cery

A chciałam was przy okazji jeszcze zachęcić do zamawiania próbek. Ja zastanawiałam się nad różem Golden Peach, którego miałam próbkę i w którym wyglądałam naprawdę dobrze. Ale tak czytam to froum, czytam.. i wszyscy chwalą Little Smile, aż przez chwilę zastanawiałam się, czy nie wziąć pełnowymiarowego Little Smile. Ostatecznie zamówiłam GP i próbkę LS i.. całe szczęście! Zdecydowanie w LS wyglądam blado, pewnie w zimie będzie lepiej pasował, a za to w GP jak po wakacjach z lekką, zdrową opalenizną

Także proponuję nie decydować się na biga po przeczytanych tylko opiniach, bo potem może się okazać, że "minerały nie są dla nas", a często to kwestia tylko złego ich dobrania.
zamowilam kilka probek z odcieni na drugim poziomie (sesame, soft honey ) niestety okazaly sie za jasne, i juz prawie kliknelam biga CREME BRULEE no bo skoro sesame za jasny to ten powinien byc swietny! Ale cos mnie tknelo i drugi raz zamowilam probki - jak sie okazalo wszystkie odcienie za ciemne.

Przeczytalam ze kilka osob ma taki sam problem, zbyt duza roznica miedzy odcieniami - albo za jasny albo za ciemny. Napisalam do Amilie z prosba o pomieszanie kolorow sesame i creme brulee i na szczescie sie udalo juz myslalam ze bede zmuszona kupic biga w dwoch kolorach i mieszac. Swietna firma!

swoja droga, Amilie to pierwszy podklad ktory sie nie wazy, niestety jest lekki i szybko znika, ale walcze z zaskornikami i nie ma opcji zebym wrocila do plynnych podkladow
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując