Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-24, 09:35   #2123
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

guacamole wow chyba bym się nie odważyła az na taką zmiane, le też mam rozjaśnione włosy balejażem, i nie wiem co robić, bo odrosty zaczynają być widoczne (oczywiście ciemne). Naczytałam się o farbach loreal casting i ponoć bardzo dobre, przemaluje całe włosy na podobny kolor do moich naturalnych i zobaczymy.....hmm oby zielone nie wyszły
Sylwka daj koniecznie znać, byłam dzisiaj w aptece i widziałam, ale się waham cały czas czy warto.

dziewczyny a do Was pytanie. Jakiś czas temu widziałam w necie maseczkę z gorczycą i suchą musztardą i obiecane 10 cm w miesiąc. Oczywiście nie dałam się nabrać i sam skład maseczki na logikę strasznie żrący, ale widziałam blog dziewczyny gdzie zmodyfikowała przepis. Już nie pamiętam dokładnie ale dała dużo oliwy z oliwek, chyba łyżeczkę zmielonej gorczycy i coś tam jeszcze, i efekty miała bardzo fajne.
Jak myślicie może to rzeczywiście bezpiecznie pobudzić włosy? bo gorczyca ma rozgrzewać i przez to pobudzać cebulki ale czy to prawda?
kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora