Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas na maj
Wątek: Czas na maj
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 12:26   #50
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czas na maj

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Makijaze sliczne , ladnie roztarte.Miala bym tylko zastzezenie do tego zielono zlotego bo tak widac trzoszke malo roztarcia, ale ogólnie super.
myśle że w tym makijażu roztarcie jest wystarczające

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
ja Cię kręce. Przy Tobie opowieści o tłustości, kleistości filtrów umierają Bardzo podoba mi się prpozycja "Senses"
pod te makijaże użyłam kilka razy Vichy i zwykły rossmannowski dla dzieci , tylko 30

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Aguś kolejna porcja majstersztyków, powalających i jak zwykle technicznie perfekcyjnych. Jak zawsze wszystko, co mocno i intensywnie powaliło mnie na kolana, ale tym razem zachwyciło mnie również cieniowanie w jasnym makijażu - cudowna wanilia z zielenią i brązem


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aga dziekuje za kolejne ispiracje. Na pewno wyprobuje wanilia-zielen-braz oraz pustynny. Co raz bardziej przekonuje sie tez do zakupu drugiego odcienia Dermacolu jak patrze jak on ci fajnie "ociepla" twarz, a przeciez tez jestes bladolica tak samo jak ja (uzywam 211). Do tego musze u ciebie podpatrzyc modelowanie brazerem i takie tam. Umiec zrobic makijaz to jedno ale wystylizowac konkretny look to juz nie tylko technika ale przede wszystkim zmysl artystyczne - Kleopatra mnie powalila. Ktos inny moglby zrobic krok po kroku dokladnie to samo co ty i efekt nie bedzie tak powalajacy jak ten. Cos w tym jest. A na koniec znow ci pomarudze o jadowity makijaz Givenchy sygnowany przez kolekcje Arty Palette. Prosze...
zacofana kobieta ze mnie jaki to makijaż?



Dziękuję Wam serdecznie za komentarze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując