Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czop odchodzi, skurczyk trzyma, to znów poród się zaczyna, mamy IX-X 2013, cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-30, 14:09   #4681
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czop odchodzi, skurczyk trzyma, to znów poród się zaczyna, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
j
medela poleca odciaganie 7min z jednej 7 z drugiej, 5 z hednej i 5 z drugiej, 3 z jednej i 3 z drugiej
jest to odciaganie na pobudzenie laktacji
moja położna poleca taki system

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
u mnie jest 27 stopni i lekko zachmurzone.
u mnie rano po 4 było równe zero

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
ha! zapomniałam! hit wczorajszego dnia!!!

tż mówi do brzucha:
'Nina wychodź, czemu jesteś taka uparta...? Powinnaś być grzeczna i ULEGŁA TAK JAK TATUŚ...'
a jak się skapnął co powiedział to zaczął jej tłumaczyć w jakich sprawach ma nie być uległa
hahaha

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Życzę Ci takiej niespodzianki


U mnie było tak, że dzień przed moim wypisem ze szpitala do domu przyjechała do mnie rodzina: wujek, kuzynka z mężem i dwójką dzieci. Ale byłam zła. Pierwsza noc z dzieckiem a rodzinka za ścianą. I ogólnie nie wiedziałam co zbytnio robić, dopiero się uczyłam. A tu jeszcze taki tłok w domu.
Ogólnie denerwowało mnie to jak ktoś w pierwszym tygodniu już chciał nas odwiedzić.
Ale jestem niegościnna
ja bym tutaj nie mówiła o Twojej niegościnności ale o ich braku taktu i wyczucia, moim skromnym zdaniem wizyty wszelkiego kuzynostwa czy znajomych powinny odbywać się około miesiąc po wyjściu ze szpitala kiedy to mama i dzidzia już razem współpracują...

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
vea ale jak to za późno, żeby się wycofać ??

To już nie mogę powiedzieć, że nie dziękuję, ja nie rodze ??
no wiesz co, cykorka masz?? kto jak kto ale my październikowe mamy też damy radę
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora