Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-08, 15:27   #356
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Wampierzu kochany powiedz coś więcej zanim wybiorę się do Inglota
Co to za cień? Czy Twoim zdaniem ten róż ma tony zimno fioletowe?( nie wiem jak określić ten odcień) . Zastanawiam się jak będę w takim czymś wyglądać oczywiście ma nadzieję że znakomicie
Ha, myślę że ogólnie podobny efekt powinien dać nie za mocny róż... a dokładny kolor, jak zwykle, dobieramy do typu urody. Radzę po prostu popróbować w sklepie, który wygląda najlepiej na oku. Żeby nie było, że ładny różyk w pudełku a po nałożeniu na twarz robi się bury. Albo odwrotnie, na twarzy robi się jadowity, bo nie o ten efekt chodzi.

Ten mój cień jak mu się przyjrzeć, nie jest specjalnie zgaszony, taki średni, w tonacji raczej neutralny. W pudełku różowy, na skórze przybiera trochę bardziej wpadający w brąz cielisty kolor... no ale ja jestem intensywną zimą, więc wiadomo, po pierwsze kolory wypadają na mnie mniej jaskrawo, po drugie chłodnawe bliskie neutralności są lepsze niż lodowate. Konkretnie to różowy z tego zestawu:
http://4.bp.blogspot.com/_i43a4te1RA...0/DSCN1812.JPG
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując