Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się depresja.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-09, 07:43   #212
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
Z tą pracą naprawdę jest beznadziejnie. Od dwóch tygodni ryczę dzień w dzień bo nic nie mogę znaleźć w dodatku związek mi się sypie. Już nie umiem sobie poradzić i chyba do końca roku zgniję w łóżku ;/
Myślałam, że wizyta u fryzjera coś pomoże, ale tylko mam wyrzuty sumienia, że wydałam kasę.
Ojej

Cytat:
Napisane przez Copykat
Cytat: Napisane przez red_velvet
Żeby było optymistycznie to powiem Wam, że z całego serca wierzę, że kiedyś znajdę pracę, do której będę rano wchodziła z uśmiechem

Ja też miałam kiedyś taką ale ją rzuciłam bo chciałam się rozwijać no i teraz jeżdżę co rano do roboty której nie znoszę, marzac o tym żeby była już 17...
Ojacie, człowiek sobie chce polepszyć, a tu takie coś niespodziewanie się zdarzy. Dlaczego zawsze tak jest, że raz są góry, a raz doliny. Ale pocieszę Was, obecnie jesteśmy w dolinie, zatem czas wzbić się na górę Bo po burzy zawsze przychodzi słońce, prawda? I tęcza. A więc będzie lepiej Tylko niech już ta burza się skończy!

Copykat, dziękuję za wsparcie Nie biorę pod uwagę psychologa, bo wiem, gdzie leży problem. I decyzja należy do mnie do podjęcia. A jestem strasznie kiepska w podejmowaniu decyzji, to problem. Aktualnie czekam na rozwój sytuacji.

Kukunia23, no ciężko rzeczywiście, ale jak już ktoś wspomniał, zdobędziesz cenne doświadczenie, a jak szefowa mówi, żeby się nie przejmowac to po co się przejmować? Ty wykonujesz swoja pracę tak najlepiej jak potrafisz.

bush, życzę powodzenia w znalezieniu pracy, rzeczywiście masz dobre doświadczenie, masz dobre graficznie cv? Jak myślisz?
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując