Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-09, 10:32   #2254
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
U mnie dziś było bardzo cieplutko, w sweterku i ocieplaczu biegałam po dworze. A w lesie całe stado żmij biegało wróciłam ze spaceru w tempie ekspresowym...

W ogóle tragedia się wydarzyła W sobotę złamałam prawego kciuka i to tak boleśnie, po przyroście. Jeden dzień nosiłam podklejonego, ale w niedzielę wieczorem już mi się całkiem odłamał i odpadł. Żałoba. Skróciłam pod niego wszystkie pazury na -0 Czuję się z tym fatalnie, od kilku miesięcy nie miałam króciaków...
Żmije?

Auaaaa, w coś przywaliłaś?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43187763]Ekhm,że co ?! teraz wysyłka jest od 50 zł ? wcześniej była od 20 zł ? [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wat?
Ja pierdle A czy te nowe zasady można gdzieś zobaczyć? Bo już się zmieniły terminy i kwota minimalna... Wcześniej było od 20 zł
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318797 9]No jeszcze w piątek na stronie enas czytałam, że dla zamówień krajowych to właśnie 20zł. Cooo za łochy![/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na Enas do tej pory tak stoi

Nie no Mgiełko ja Ci wierzę
Po prostu do granic możliwości irytuje mnie ich podejście Super jest się dowiedzieć, że powinnam zrobić zamówienia na 50 zeta zamiast na 20 już po zamówieniu, ehh Ale nawet przy kwocie powyżej 50zł kod nie wchodził - wyszło mi za produkty bez przesyłki 53...
Dziewczyny o ile mnie pamięć nie myli to darmowa wysyłka jest od 50zł bez żadnego kodu z kodem w konkretny weekend od 20zł. Zaraz to jeszcze sprawdzę, bo na pewno o tym czytałam...hmm, tylko nie pamiętam gdzie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmmm poprawcie mnie jeżeli coś plotę... ale ja byłam przekonana, że Essie w wersji europejskiej ma szerokie pędzeli, w wersji dla USA wąskie i tak jest dalej.
U nas buteleczki z nalepką u góry nakrętki mają szeroki pędzelek. Tak zapamiętałam z porównania na jakimś blogu...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora