Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 2012!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-09, 21:01   #27
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez emylka86 Pokaż wiadomość
mój też ma jednodaniowy obiad. w ogóle właśnie mały na noc zjada mi 210mm z łychą kaszki a zaczął budzić się ok 2 w nocy na jedzenie ; /
chyba musimy zmienić jadłospis, ale jak!?
No właśnie u mnie zrobiło się dokładnie tak samo i tak samo 2 godzina się pojawiła. Teraz u mnie wygląda mniej więcej tak: 6 rano - butla 210, 9-10 śniadanie - jakies takie śniadaniowe rzeczy ode mnie, jak nic się nie nadaje to owoce, potem już mamy małe zawirowanie godzinowe - obiad lub mleko albo jedno i drugie, w rostrzale godzinowym lub bez w zależności ile zje obiadu. Jak nie było owoców to też gdzieś tam się pojawiają. Niestety środek dnia to trochę sajgon godzinowy. Może później się jakoś uporządkuje.
Koło 17-18 kaszka na 150 mm i koło 20 mleko. Mało go już zjada, ale nie wpycham na siłę. Tak jak napisałam po tych wieczornych zmianach znowu ładnie śpi.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora