Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-10, 12:26   #427
izus_ka
Przyczajenie
 
Avatar izus_ka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: kursy paznokci

wiesz w brew temu ci piszecie i sadzicie o mnie, korzystajac wlasnie z wolnej chwili kiedy

Cytat:
mam czas, by zaglądać, kontorlować i odpowiadać na każdy post jaki tu się pojawi
juz przeszukalam ten watek (zrobilabym to predzej czy pozniej) i znalazlam interesujace mnie informacje.

Tylko zastanawia mnie dlaczego od razu przechodzicie do ostrej krytyki i ataku. Przeczytajcie sobie moje pytanie i odpowiedzcie sobie na pytanie:
- czy to byla prosba o udzielenie informacji czy ządanie.
Wedlug mnie zwrot "pomozcie PROSZE" nie jest bynajmniej ządaniem.

I jak napisala mi paulakrk ze "brak mi pomyslunku" moze najpierw powinna sie zastanowic nad soba.
Bo z tego co wiem to od zawsze bylo tak, ze jak jest zadane konkretne pytanie to albo:
- ma sie zamiar na nie odpowiedziec i sie wtedy odpowiada konkretnie
- albo nie odpowiada sie wcale.

I mysle ze paulakrk ktora zarzuca mi brak szacunku dla jej cennego czasu, zamiast silic sie na zlosliwosci wobec mnie i mnie obrazac, powinna moze zajac sie "dwoma pracami, dwoma kierunkami studiow i tabunem adoratorow" i wtedy nie bedzie pieklic sie o to ze jakas "malolata bez pomyslunku" po raz 37337328373 bedzie zawracac jej glowe i zajmowac tak cenny i z trudem zagospodarowany czas

Pozatym radzicie mi zebym sobie darowala i zajela sie czyms innym skoro mam robic pazurki tylko dla kasy. Nie sadzicie ze zakrawa to troche na hipokryzje bo nie sadze ze robicie pazurki w formie darmowego wolontariatu tylko tez na tym zarabiacie.
izus_ka jest offline Zgłoś do moderatora