Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 06:42   #2368
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To nie jest śmieszne jakiś czas temu byliśmy w moich rodzinnych okolicach. Zrobiliśmy sobie wycieczkę pieszą przez las: po szlaku, którego oznaczenia pozostawiają wiele do życzenia...przedzieraliśm y się przez jakieś krzaki!!!...
No domyślam się, że dla Ciebie to trudne... w pewien sposób Nieśmieszne to by było jakbyśmy żyli w Australii, gdzie w każdej chwili do domu może Ci wleźć jadowity pająk czy coś takiego. W Polsce, to... jednak po prostu urocze.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
święta prawda
byki w czasie rykowiska też mogą ludzia wziąć za konkurencję w miłosnym zapomnieniu, ale rzadko się zdarza
O tym nie wiedziałam... ale już z dwojga złego chyba lepiej za konkurencje niż za obiekt pożądania...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
NIIIEEEEE!
Normalnie będę opłakiwać migdały i oczekiwać jak najszybszego powrotu Choć jak zobaczę zupełnie ostre to i tak się pewnie zakocham
Kolor świetny , kształt NIE!

Podoba mi się
Lubię węże Ale takie na wolności, w terrariach nie
A się porobiło... protesty jak pod sejmem...

Też mi się średnio podoba idea węża w terrarium... chociaż muszę przyznać że na żywo nie miałabym okazji obejrzeć tylu tych cudnych stworzeń... A z trzeciej strony to już nie jest to... co to za życie dla takiego węża?

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
... Teraz co prawda nie boję się robaków, jedynie pająki sprawiają u mnie paraliż i abstrakcyjne zachowanie. Wmawiam sobie, że mnie obserwują
Obserwują... i trzęsą się ze strachu mocniej niż Ty
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mnie tam łatwo utrzymać kwadraty, chociaż czasami zdarza się, że gubię kształt albo mi coś nie odpowiada, ale wypiłowanie migdałków to byłaby katorga..

cudeńko
Tak mówisz bo nie masz wprawy. Spróbowałabyś kilka razy to pewnie byłoby ekstra


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kwadraty!
piękny ten lakier.. chcę go muszę się przejść do drogerii
Kupuj!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jestem, ratuję i osłaniam Twoje kwadraty
są boskie
Własnym ciałem?
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
EDIT: Neeeeeeeeeeeef: KLIK!
Nef... Nef... Masz szczęście że ten numero jedenasto mam na liście od kiedy zawitały na turecką www. Tylko coś mi nie po drodze na drugi koniec miasta a jak tam jestem to o szóstej rano
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ejjj, ale mam zaległości we wrzucaniu mani
Holiday 70, mani z... pierwszego października
Jak widać strasznie ciężko było mi go nie prześwietlić, mimo że słońca wcale nie było
Jaaa... czemu mi ten odcień nie pasował? To jest prawdziwa cukrowa posypka


cdn...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora