Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się depresja.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-10, 10:10   #223
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
dlaczego upokarzać? to nie jest upokorzenie jeśli tak będziesz do tego podchodzić, to będziesz czuć się jeszcze gorzej...



mocna grupa to o tyle plus, że masz do kogo równać - w górę, nie w dół.
lubię być w czymś najlepsze z pośród grupy, ale bycie gorszym powoduje, że chcesz być coraz lepsza w tym

spokojnie, na pewno jego czepianie Cię stresuje i dodatkowo zniechęca, ale nie każdy jest alfą i omegą we wszystkim. po prostu staraj się uzupełnić braki na tyle, na ile potrafisz.

stresujesz się tym, że znowu się będzie czepiać? i co się wtedy stanie? jaki jest najgorszy scenariusz?



myślę, że od razu powinnaś zrezygnować, bo to trochę nie fair wobec nich.
albo powiedzieć, że jednak przemyślałaś i wyjazdy nie są możliwe - i czy w takim wypadku dalej oferta jest aktualna?

a czemu nie byłyby możliwe takie wyjazdy?
Ok, powiem tak jak mówisz.
Chodzi o to, że nie chce takiego życia w rozjazdach. Pół roku tu, pół roku tam. Nie lubię zmian. Chcę mieć stabilną pracę w jednym miejscu, miłe mieszkanko, a w nim tż, wspólne obiady, noce, poranki, śniadanka, kolacje i sielanka W końcu poukładane życie, bo dotychczas takei nie było i bardzo mnie to frustrowało. No i właśnie, główny powód to tż. W życiu go nie zostawię na 6 miesięcy, bo umrę z tęsknoty.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś zmotywuje do pracy, proszę.
Wczoraj dostałam odpowiedź odmowną z rekrutacji, pewnie za dużo sobie wyobrażałam, chciałam zarabiać miliony dosłownie - 1800 na rękę.
A na stażu poprzedzającym ewentualne zatrudnienie miałabym dostać 500 złotych, za 8 godzin dziennie - żałuję, że nie widziałam swojej miny, kiedy to usłyszałam.
Cóż, znajdą sobie tańszego niewolnika.
Przygotowując się do rozmowy o pracę czytałam, że za wszelką cenę trzeba uniknać podawania konkretnej kwoty jaka chcesz zarabiać. Mnie się nie udało, pewnie czeka mnie ten sam los
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując