Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-11, 08:43   #116
Lucasai
Zadomowienie
 
Avatar Lucasai
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 1 913
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: Aventus

link do wątku: Atelier Cologne Silver Iris

data ostatniego kontaktu: 10 września 2013 Aventus wpisał się u mnie na 10ml Silver Iris. 19 września rozesłałem do wszystkich współkupujacych PW z danymi do wysyłki i informacją, że termin zbierania wpłat upływa 29 września. Aventus nie dokonał wpłaty w podanym terminie, więc napisałem do niego ponownie. Odpisał, że nie otrzymał PW z danymi - wniosek pierwszy - Aventus w ogóle nie śledził wątku, bo gdyby to zrobił wiedziałby, że wiadomość została rozesłana, w związku z czym powinien sam poinformować, że PW nie dostał. Wysłałem mu ponownie numer konta z prośbą o podanie danych do wysyłki. Kilka dni później przelew doszedł, danych wysyłkowych nie dostałem, wziąłem te, które wyświetliło mi przy przelewie.
Teraz natomiast Aventus nie potwierdza odbioru przesyłki i jest jedyną osobą, która tego nie zrobiła i blokuje zakończenie wątku. Sstatnio logował się na Wizażu dwa dni temu.

czego oczekuję:
Teraz już niczego nie oczekuję. Rozumiem, że Aventus jest nową postacią na naszym forum, co nie zwalnia go z tego, że powinien zapoznać się z regulaminem podforum wspólnych zakupów, zanim przystąpił do rozbiórki. Nie mogę się ciągne od kogoś domagać a to przelewu, a to adresu, czy potwierdzenia otrzymania odlewki.
__________________
Jam jest Pradaholik!_________________Chemist in the Bottle ____________________wymieńmy się
Lucasai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując