Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-11, 18:32   #1964
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
a mam tylko jedno pytanie i zawsze je zadaje ,, mówicie nawilżać skóre na dzien krem nawilżający...." jaki? jak u mnie twarz błyszczy się jak latarnia a musze byc poza domem min. 9 h a jestem chłopakiem i walcze z trądzikiem zaskórnikowym ( z. otwarte)
Chodzi o to byś nie dopuścił żelem, kremem czy innym kosmetykiem do wysuszenia skóry. Taka skóra będzie chciała "unormować" się i zacznie wytwarzać znowu sebum (albo i jeszcze więcej go).

Możesz mieć ze sobą bibułki matujące. Masz jakieś maści/ kremy od dermatologa? Wypróbuj na noc stosować kremy/ maści z kwasami. Kwasy mogą trochę pomóc uregulować przetłuszczanie.Popatrz na kremy z kwasami La roche posay Effaclar na kwc. Do nawilżania podobno skóry tłustej (ja takiej nie mam wiec nie sprawdziłam osobiscie) dobry jest ten krem: Hydraphase legere La Roche- Posay. Ciężko tak coś doradzać, w duzej mierze to musisz sam znaleźć swoje idealy w pielegnacji.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-10-11 o 18:39
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora