Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w Lidl
Wątek: Praca w Lidl
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-15, 21:45   #111
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

witam ponownie . Widać z tego że należę do tej mniejszości co mają piec na zewnątrz. Czyli ludzie bez przerwy wkładają łapki do wózka bo chcą gorące bułeczki. W poniedziałek przeżyłam niezapomniane chwile. Czegoś takiego to jak pracuję 4 lata to jeszcze nie widziałam. Ludzie stali po sklepem od 7 rano. Szkoda że nie miałam możliwości nagrać, byłby filmik roku. Myślałyśmy że nas stratują zupełnie jak w kabarecie co to po przejsciu tłumu okazało się że sprzedano jedną bagietkę i skradziono dwie pary rękawiczek Już dla samuch tych widoków warto jest być pracownikiem lidla. Emocje bezcenne a zaresztę zapłacisz kartą master cart. Czy jak to tam szło. Aby nam się nie nudziło co tydzień mamy jakąś wizytację krawaciaży, więc wciąż pucujemy kąty jakby nie było nic innego do roboty. I tak na koniec chciałam spytać czy te plany odpieku są wszędzie czy tylko u nas tak wymyślili. I czy się ściśle do niego stosujecie.? Bo ja powiem szczerze że nie bardzo mi on pomaga w pracy. Jakbym miała tak piec na 2 zmianie to by było tyle odpisów że głowa boli. Więc robię po swojemu a plan i tak musze wypełnić , więc mam dodatkową rozrywkę. Bo jeszcze jest karta gdzie wpisuję o której wstawiam odpiek. No i lista na o/w gdzie zawsze zapominam się podpisać. Pozdrawiam wszystkich bo trzeba spać żeby rano wstać jak to Ferdek
Kiepski mówi
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując