Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 07:31   #3612
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no przecież są w porządku

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
nef, co za lakier? kształt wołałam bardziej zdecydowany, ale wiem, że wygoda ważniejsza
Już wiesz co
To nie to, że tak już na zawsze... ale czasem mam okresy sieroctwa, jak zaczynam i sobie sznyty robić (za uchem przy związywaniu włosów) to znak że czas unieszkodliwić paznokcie
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O, mam go...dziewica chyba
A już chciała biec kupować...
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Żebyś zadrapała dziecko?

Wiedziałam, że komu jak komu, ale Tobie kolor się spodoba
No weź... koty se radzą a ja nie?

No ba
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
super lakier kształt nie jest zły, bo konsekwentnie wszystkie są takie same. Wiem, że wygodne są


To i ja spamuję. Czarny z brokatem holo. Ładny, prawdziwy holo, który na zdjęciach wygląda jak sreberko :/ Na blogu jest
Zaskakująco, chyba nawet wygodniejsze od takich całkiem okrągłych okrąglasków. Nic mi przyrostupo bokach nie narusza.

Ale czad Szkoda że na fotkach nie widać holo no ale na żywo je masz, a to najważniejsze
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mi się bardzo podoba!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aaaa, to ten ma szarą bazę

Ja tam lubię zaokrąglone kwadraty, więc mi się podobają
Szaaarąąą? Okeeej, wierzę bo to w sumie Twoje, ale wiem co widziałam...


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
O, to tam były te kremy? Myślałam, że tylko szampony i odżywki. A po ile?
Były były, pewnie jeszcze są - chyba Krem był jeszcze z nagietkiem, ale ja mam migdałowego fisia więc się nie zastanawiałam.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Szkoda mi było jak powiedziałaś że skracasz ale teraz wcale Jest cudnie I kolorek mani też szau


Po pierwsze- jedna warstwa i są twarde, po drugie pazurki mają zdrowy, różowy wygląd- a mam zażółconą płytkę do tego gładziutkie i megabłyszczące tylko nie wiem czy tyle kasy bym za nia zapłaciła ale pożyjemy zobaczymy Fociacha niżej


Świetnie się pazurki prezentują.

Miałam kiedyś jakąś "wypaśną" odżywkę LRP. W aptece chyba z 50zł dałam czy coś (chociaż wiem, że są droższe) - to było jakoś niedługo przed erą pazurkomaniaczek - kupiona w akcie desperacji. Niestety właśnie oprócz wyrównania, zaróżowienia i wizualnej poprawy ta odżywka nie zrobiła mi nic. Zużyłam ją całą, sumiennie, a paznokcie nadal potrafiły mi się rozdwoić do połowy płytki, były jak papier i w ogólnie beznadziejne. Ciężko mi zrozumieć czemu coś takiego kosztuje tyle ile kosztuje


cdn...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora