Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-23, 22:01   #67
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Helol w nowym wątku

Jako kredytowka się wypowiem

Po 1 nie wiem skąd zochawks masz pomysł, ze utrzymanie domu jest tańsze niż mieszkania? Nawet przy paleniu w piecu jednak większa powierzchnia i ciepło ucieka ze wszystkich stron.. A mi by się np nie chciało palić dodatkowo ja spółdzielni płace w sumie niewiele, a znaczna cześć z tego idzie na ochroniarzy i fundusz remontowy (a jak się w domu np dach popsuje to i naprawiasz sama )
Ano z tego wiem ze moi rodzice niedawno wybudowali dom i po przeliczeniu wszystkich kosztów wychodzi na plusie dom.
Przy płaceniu czynszu 650zł z wodą miesiąc w miesiąc (tyle płace przy własnościówce) taniej wychodzi utrzymanie domu. W piecu palić trzeba a polega to na cotygodniowym wrzuceniu 4 worków groszku i po sprawie. Stała temperatura dniem i nocą. To nie te czasy gdzie trzeba pilnować żeby w piecu nie zgasło.
Przy nowym domu nic sie szybko nie popsuje no chyba ze przyjdzie trąba i dach zerwie. W starą rudere to nie powiem bo kasę trzeba pompować.



Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
ja mam kilka miniaturek i w sumie nie jest najgorzej, choc nie powiem, regularne wydaja sie lepsze
Jak ja bym chciala 3 kołowca Ale troche ciezko bedzie mi znalezc 3 kolowy wóz dla 2 pasażerów W przypadku jednego malucha Twoje typy sa mi bardzo bliskie



Dzieki Olu,
ja chcialabym taki zestaw nabyc:

STROKE OF MIDNIGHT BRUSH KIT / ESSENTIALS – zestaw pędzli do twarzy i oczu:
217SE - Blending Brush
239SE - Eye Shader Brush
212SE - Flat Definer Brush
193SE - Angled Foundation Brush
168SE - Large Angled Contour Brush

Oprocz tego pędzla do podkladu, to wszystkie mi sie podobaja.
Poza tym cena 239 zl nie jest najgorsza..

Chcialabym rowniez zakupic zestaw z tuszem literkowym EYE LOOK BAG, ale jeszcze nie wiem który 225 zl to chyba tez niezla cena.
Mam nadzieje ze beda dostepne online.


A Spycisława to takie słodkie imie haha

Te pędzle limit edition robione są w Chinach a ze stałej kolekcji w Japonii.

Ja również się czaję na zestaw do oczu ale kolor już mam upatrzony Violet. W us już są te zestawy w cenie 39.50$ czyli po przeliczeniu jakieś 130zł a u nas jak zwykle stówkę drożej
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora