Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niedoczynność tarczycy - wątek zbiorczy! - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 14:06   #28
tusia2610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: Niedoczynność tarczycy - wątek zbiorczy! - część II

Cytat:
Napisane przez tusia2610 Pokaż wiadomość
Witam. Wczoraj odebrałam wyniki, które zrobiłam na własną rękę z powodu złego samopoczucia. Jestem 6 miesięcy po porodzie. Nie mam siły na nic. Kładę się zmęczona i wstaję zmęczona. Włosami usiane jest całe mieszkanie. Prawie nic nie jem a waga jak stanęła na 70kg tak stoi. Koleżanka zaproponowała abym zrobiła badanie hormonów tarczycy bo też miała ten problem. Moje wyniki: TSH 3,69 (norma 0,35-4,94), FT3 3,30 (norma 1,71-3,71), FT4 0,85 (0,70-1,48), cholesterol 241 (wartości pożądane do 200, wartości graniczne 200-239, powyżej 240-wysokie ryzyko powikłań. Czy przy takich wynikach mogę być pewna,że te moje objawy nie są związane ze szwankującą tarczycą? czy jednak pomimo wyników w normie może być coś nie tak?Z góry dziękuję za odpowiedzi.

No i tak jak można się było spodziewać według mojej lekarki rodzinnej mam super wyniki bo mieszczą się w normie. Dostałam skierowanie na ..cukier Wszystkie objawy to wina ciąży, porodu i karmienia piersią. Eh... normalnie ręce opadają ...
tusia2610 jest offline Zgłoś do moderatora