Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-27, 06:58   #60
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Swetry zakupione w Monnari w maju tego roku, dzisiaj wyglądają jak szmaty do sprzątania. Zmechecone i straciły fason.

Solar - rzeczywiście trzyma się dłużej. Sweterek ze stycznia 2012 już nie wygląda zbyt dobrze, ale i tak długo się trzymał jak na polskie warunki. Za to ceny są tam zupełnie odrealnione.

Simple - nie wiem, bo ceny jak Diora na warunki zachodnie. Zawsze mnie śmieszą te ceny, więc zaraz po wejściu, wychodzę z tego sklepu.

Dla odmiany sweter kupiony w stanach (Liz Claiborne) za 20 kilka dolarów, znudził mi się i już teraz zakładam po domu, często piorę i za nic nie potrafię go zmechecić

Czy w Polsce można zakupić swetry jakości takiej żeby po miesiącu nie wyglądały jak szmaty do podłogi?

Sweter kupiony w Zarze miesiąc temu, dzisiaj wygląda jak polerka do pucowania dębowej podłogi. Kosztował 169 zł. Sporo jak na polskie warunki...

A sprawdziłaś skład tych swetrów? Moim zdaniem to o wiele istotniejsze niż marka.

Mam na przykład sweter z H&Ma z wełny merynosów 100%. Dobre kilka lat - ani jednego zmechacenia.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując